Brod teatar, Beogradski kej, pored petrovaradinskog mosta
Subota / Saturday 25.08.2018.
20h, selekcija eksperimentalnog filma 1. deo / experimental film selection pt. 1
Edge of Alchemy, Stacey Steers, 17min, 2017, USA
Three Sketches, Adam Butcher, 8min, 2018, UK
Hallowstide, Steve Socki, 4min, 2018, USA
A Black Man in Zimbabwe, Roger Horn, 4min, 2018, South Africa
Monstrosity of the Body, Aleksandar Lazar, 10min, 2018, Srbija
Death of the Sound Man, Sorayos Prapapan, 16min, 2017, Thailand
21h, selekcija muzičkog videa / music video selection
Meat Wrapped In Dough, Tracy Park, 2min, 2018, USA
That the Sadness Goes Away, Iona Pelovska, 3min, 2017, Canada
Maladie, Allesandro D’Ambrosi, 4min, 2017, Italy
Fear, Lu Pulici & Josep Piris, 5min, 2018, Italy
Lava Fizz – Youth Is Dead, Javier Mazuelas, 4min, 2018, Spain
Ancient Shields, Ieva Norvele, 5min, 2017, Latvia
Étoimoi – Breed (feat. Johanna Amelie), Emilio Yebra, 5min, 2018, Spain
Simple Rotation, Sahar Homami, 4min, 2017, Germany
Second Hand Lovers, Oren Lavie, 4min, 2017, Israel
Let me go, Ilia Blogovskii, 5min, 2017, Russian Federation
The Washing Machines, Oscar Aubry, 4min, 2016, France
22h, selekcija eksperimentalnog filma 2. deo / experimental films selection pt. 2
Cosmic Popsicle, Dina Yanni, 8min, 2017, Austria
Kinetic Abstracts, Nicholas Bertini, 2min, 2018, Italy
Medium Rare, Luca Cioci, 5min, 2018, USA
Analkia, Luigi Pietrobono, 8min, 2018, Italy
Ouroboros, Jing Wang & Harvey Goldman, 9min, 2017, USA
Perforations, Slobodan Tomić, 9min, 2017, Hrvatska
Caraibi, Luca Serventi, 10min, 2018, UK
*******************************************************************************
Nedelja, 26.08.2018. u 20h
20h, selekcija eksperimentalnog filma 1. deo / experimental film selection pt. 1
Sky Room, Marianna Milhorat, 6min, 2017, USA
Swither, Ryan Kruger, 3min, 2018, South Africa
Stations, Julien Huger, 23min, 2018, France
Eucatastrophe, Aparna Hegde, 3min, 2018, India
Film Loop 31: Shisendo, Michael Lyons, 2min, 2016, Japan
Supernova, Laís Sambugaro, 3min, 2018, Brasil
Dream Phone, Kendra Lohr, 4min, 2017, USA
Oyashio, Tomislav Findrik, 4min, 2017, Hrvatska
La Mesa, Adrian Garcia Gomez, 10 min, 2018, USA
21h, selekcija muzičkog videa / music video selection
The Was, Soda Jerk, 14min, 2016, Australia
Fossiles, Bernhard Schmitt, 1min, 2018, Singapore
The Fish, Mikio Saito, 6min, 2017, Japan
Scandal, Pablo Mengin-Lecreulx, 4min, 2017, Réunion
Alice In Wonderband – Uči me majko karaj me, Višnja Obradović, 4min, 2018, Srbija
Girl from Ipanema – The Jazz Apples, James Fox, 4min, 2018, UK
In Absentias – Running, Darko Vukić, 3min, 2017, Srbija
Radost! & Bellboy – 25 sekundi, Danilo Stojić, 5min, 2018, Srbija
Probability Densities, Rakel Jónsdottir, 5min, 2018, Iceland
22h, selekcija eksperimentalnog filma 2. deo/ experimental film selection pt. 2
Summa summarum, Bon Bon, 6min, 2017, Lithuania
Falling sounds, Rimas Sakalauskas, 7min, 2017, Lithuania
May Devotions to the Blessed Virgin Mary, Piotr Piasta, 6min, 2016, Poland
They come from the center of the world, Dina Duma, 16min, 2017, Makedonija
Dvalemodus, Bieke Depoorter & Mattias de Craene, 9min, 2017, Belgium / Germany
Stalkers United, Mina Stanikić, 7min, 2018, Srbija