Experimental Superstars 2018.

Zvanična selekcija festivala Experimental Superstars 4

Experimental Superstars 4 official selection

 

Selekcija eksperimentalnog filma>

Cosmic Popsicle, Dina Yanni, 8min, 2017, Austria

Kinetic Abstracts, Nicholas Bertini, 2minm, 2018, Italy

Medium Rare, Luca Cioci, 5min, 2018, USA

Ouroboros, Jing Wang & Harvey Goldman, 9min, 2017, USA

Perforations, Slobodan Tomić, 9min, 2017, Hrvatska

Caraibi, Luca Serventi, 10min, 2018, UK

Analkia, Luigi Pietrobono, 8min, 2018, Italy

Monstrosity of the Body, Aleksandar Lazar, 10min, 2018, Srbija

Stations, Julien Huger, 23min, 2018, France

Edge of Alchemy, Stacey Steers, 17min, 2017, USA

Eucatastrophe, Aparna Hegde, 3min, 2018, India

Supernova, Laís Sambugaro, 3min, 2018, Brasil

Dream Phone, Kendra Lohr, 4min, 2017, USA

Three Sketches, Adam Butcher, 8min, 2018, UK

Hallowstide, Steve Socki, 4min, 2018, USA

Oyashio, Tomislav Findrik, 4min, 2017, Hrvatska

Death of the Sound Man, Sorayos Prapapan, 16min, 2017, Thailand

La Mesa, Adrian Garcia Gomez, 10 min, 2018, USA

Summa summarum, Bon Bon, 6min, 2017, Lithuania

Falling sounds, Rimas Sakalauskas, 7min, 2017, Lithuania

May Devotions to the Blessed Virgin Mary, Piotr Piasta, 6min, 2016, Poland

They come from the center of the world, Dina Duma, 16min, 2017, Makedonija

Dvalemodus, Bieke Depoorter, 9min, 2017, Belgium

Sky Room, Marianna Milhorat, 6min, 2017, USA

Swither, Ryan Kruger, 3min, 2018, South Africa

A Black Man in Zimbabwe, Roger Horn, 4min, 2018, South Africa

Film Loop 31: Shisendo, Michael Lyons, 2min, 2016, Japan

Stalkers United, Mina Stanikić, 7min, 2018, Srbija

 

Selekcija muzičkog videa>

 

Meat Wrapped In Dough, Tracy Park, 2min, 2018, USA

That the Sadness Goes Away, Iona Pelovska, 3min, 2017, Canada

Maladie, Allesandro D’Ambrosi, 4min, 2017, Italy

Fear, Lu Pulici & Josep Piris, 5min, 2018, Italy

Fossiles, Bernhard Schmitt, 1min, 2018, Singapore

Lava Fizz – Youth Is Dead, Javier Mazuelas, 4min, 2018, Spain

Ancient Shields, Ieva Norvele, 5min, 2017, Latvia

Étoimoi – Breed (feat. Johanna Amelie), Emilio Yebra, 5min, 2018, Spain

Simple Rotation, Sahar Homami, 4min, 2017, Germany

Second Hand Lovers, Oren Lavie, 4min, 2017, Israel

Let me go, Ilia Blogovskii, 5min, 2017, Russian Federation

The Washing Machines, Oscar Aubry, 4min, 2016, France

The Was, Soda Jerk, 14min, 2016, Australia

The Fish, Mikio Saito, 6min, 2017, Japan

Scandal, Pablo Mengin-Lecreulx, 4min, 2017, Réunion

Girl from Ipanema – The Jazz Apples, James Fox, 4min, 2018, UK

In Absentias – Running, Darko Vukić, 3min, 2017, Srbija

Radost! & Bellboy – 25 sekundi, Danilo Stojić, 5min, 2018, Srbija

Mikael Lind – Probability Densities, Rakel Jónsdottir, 5min, 2018, Iceland

Advertisements